Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Sanayi tipi çamaşır makinesi genellikle toplu çalışılan iş yerlerinde kullanılır. Ebat olarak ve kapasite olarak normal çamaşır makinelerine göre daha büyüktür. Her iş yerinde ve fabrikalarda bulunur. Aynı zamanda temizlik sektöründe iş yapan işletmeler de bulundurur. Sanayi tipi çamaşır makinesi her sektörde yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Hijyen ve sağlık her sektörde gerekli olan bir durumdur.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Neden Sanayi Tipi Çamaşır Makinesine İhtiyaç Duyulur?

Hemen hemen her sektör çalışanlarının iş kıyafetlerini ve kullanılan çamaşırların hijyenini sağlamak zorundadır. Örnek verecek olursak çok yağlı işlerde çalışan işçilerin kıyafetlerini temizlemek için çok gerekli bir ekipmandır. Sanayi Tipi Çamaşır Makinası  Sanayi tipi çamaşır makinesi aynı zamanda bir iş koludur. Çok büyük ebatlara sahip ürünlerin temizliğinde yine bu makineler kullanılır. Yorgan, battaniye gibi ev ürünleri sanayi tipi çamaşır makinesi ile yıkanır. Birçok alış veriş merkezinde ve kuru temizleme yapan yerlerde bu tip makineleri görmek mümkündür. Sadece size ait yorgan, battaniye gibi ürünleri tek seferde yıkatabilirsiniz. Yıkama ücretleri biraz pahalı olabilir, nedeni ise yüksek kapasite sonucu elektrik, su ve deterjan tüketiminin daha fazla olmasıdır.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelik kapasite olmalıdır. Ne kadar çok çalışan sayınız varsa kapasitesi en yüksek çamaşır makinesini almalısınız. Evlerde bulunan çamaşır makinesi kapasitesi en fazla 10 kilo şeklinde üretilir. Sanayi tipi çamaşır makinesi en az 20 kg olarak üretilmiştir. Kaç program olduğu, enerji tüketimi, beraberinde durulama ve kurutma yapıp yapmadığı gibi birçok nokta önemlidir. Bir seferde çok fazla çamaşırı yüksek yıkama kapasitesi ile yıkama gücüne sahiptir. Birçok firmanın sanayi tipi çamaşır makinesi vardır. Size en uygun olanı araştırarak almanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyatları firmaya ve taşıdığı özelliklere göre değişir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here