Endüstriyel Fırınlar

 

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi olan endüstriyel fırınlar, farklı çalışma alanları için farklı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede farklı tarzdaki endüstriyel mutfaklarda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Endüstriyel rational fırın modelleri genellikle endüstriyel mutfaklarda tercih edilen bir ekipmandır. Ev tipi fırınlardan tamamen farklı olan endüstriyel fırınlar, daha yüksek sıcaklıklarda pişirme işlemi yapabileceği gibi aynı zamanda ev tipi fırınlara göre aynı sürede daha fazla ürünün pişirilmesini sağlayabilmektedir.

Endüstriyel fırınların boyutları normal fırınlardan daha büyük olduğu için kimi zaman parça parça olarak taşınır ve montajı uzun bir süreç alabilir. Endüstriyel fırınlar, uzun süreli çalışmalara dayanabilmesi için özel malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede 7/24 endüstriyel fırınları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Endüstriyel Fırın Modelleri

Endüstriyel fırınların üretimini yapan çok sayıda firma olduğu için fırın modelleri arasında da farklılıklar bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda gıda sektörüne olan ilginin artması ve kurulan endüstriyel mutfakların sayısının artması ile beraber sanayi tipi fırın üretimi yapan firmaların sayısı da artmaya başladı. Bu özellikle model farklılığının ve çeşitliliğinin olmasına büyük bir katkı sağladı.
Pizza fırınları, konveyörlü fırınlar, hızlı pişirme fırınları gibi onlarca farklı endüstriyel tipi fırın modeli kullanıcılara sunulmaktadır. Endüstriyel mutfak yapacağı üretime uygun olan fırınları bu sayede daha kolay seçebilmektedir.

Endüstriyel Fırın Fiyatları

Endüstriyel tipi fırınlar normal fırınlara göre daha pahalıdır. Artan maliyetler çoğu zaman işletmeleri zor durumda bırakabileceği için firmalar daha düşük maliyeti olan fırınları tercih edebilmektedir. Ancak bilindik markaların dışında çok tercih edilmeyen ve güven vermeyen firmaları tercih edecek olursanız ileride istemediğiniz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıları yaşamamak için bilindik ve güvenilir markaları tercih etmelisiniz. Kategoride bulunan endüstriyel fırın modellerinin fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizlere ulaşabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here