Vista ürünleri

Vista firması sektöre ilk girdiği dönemlerde sadece endüstriyel mutfak ve çamaşır ürünlerinin proje ve satışını yapmaktaydı. Ancak firma zamanla deneyimli ve çalışma prensiplerinden ödün vermeyen personelleri sayesinde farklı çalışma alanlarını kendine pazar alanı haline getirmiştir. Vista firmasının ürün kataloğunu incelemek ve sipariş vermek için Vistamakine.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firmanın çalışma prensipleri

Vista makine yılların vermiş olduğu birikimle ve güçlü çalışma arkadaşları ile her geçen gün büyüyerek ürünlerinde asla kaliteden taviz vermeden ve rakip firmalara göre uygun fiyat ilkesi ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Ayrıca firmanın proje çizimi, tesisat projelendirme ve zayıf akım projelendirme gibi hizmetleri de mevcuttur. Bu kapsamda hangi projenin talep edildiğine bağlı olarak proje ekibi gerekli ürünlerin tedarik edilerek projelerin hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Firmanın ürünleri hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri ile ilgi görüşmek için firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi sektörler ile işbirliği içerisindedir?

Vista yıllar geçtikçe çalışma alanlarını geliştirmiştir. Ve bugün otellerden spa merkezlerine, hastanelerden huzur evlerine, kafelere, pastanelere henüz yeni üretilen ya da ikinci el ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca ikinci el ürünlerde yüzde altmış iskonto ile satış yapmaktadırlar. Firmanın en güvenilir özelliği ise satış ve montajını yaptığı ürünler ile ilgi garanti kapsamında günün her saati teknik danışmanlık hizmeti sunmasıdır. Firma siparişini aldığı tüm ürünlerde ücretsiz teslimat sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfak ürünleri nelerdir?

Vista makine toplu kullanım alanlarına uygun olan pek çok projenin çiziminde ve ürünün satışında aktif olarak bulunmaktadır. Bunların başında ise endustriyel mutfak ürünleri gelmektedir. Bu kapsamda fırınlar, soğutucular, buz makineleri, pişiriciler, hazırlık ekipmanları ve diğer yardımcı ekipmanların satış ve montaj işlemlerini gönül rahatlığı ile vista makine personellerine emanet edebilirsiniz.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here