Endüstriyel Mutfak Servisi  Endüstriyel çamaşır makinesi genellikle toplu çalışmanın yapıldığı işyerlerinde kullanılır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Normal çamaşır makinelerine göre ebat ve kapasite bakımından daha büyüktür. Her işyerinde ve fabrikalarda bulunur. Ayrıca temizlik sektöründe iş yapan işletmeleri de içermektedir. Endüstriyel çamaşır makinesi her sektörde yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Hijyen ve sağlık her sektörde gerekli bir durumdur.

Endüstriyel Servisi

Endüstriyel Tip Çamaşır Makinesi Neden Gerekli? Neredeyse her sektörde iş kıyafetlerini ve kullanılan çamaşırların hijyenini sağlamak zorundadır. Örneğin, çok yağlı işlerde çalışan işçilerin giysilerini temizlemek çok gerekli bir ekipman dır.

Endüstriyel çamaşır makinesi de bir iş koludur. Endüstriyel Servisi Bu makineler aynı zamanda çok büyük boyutlardaki ürünleri temizlemek için de kullanılır. Yorgan ve battaniye gibi ev ürünleri endüstriyel tip çamaşır makinelerinde yıkanmaktadır. Bu tür makinelerin pek çok alışveriş merkezinde ve kuru temizleme alanlarında görülmesi mümkündür. Yorgan ve battaniyelerinizi sadece bir defada yıkayabilirsiniz. Yıkama ücretleri biraz pahalı olabilir, çünkü yüksek elektrik kapasitesi, su ve deterjan tüketimi daha fazladır.

Endüstriyel Mutfak Servisi hizmeti alırken nelere dikkat edilmelidir?
Öncelik kapasite olmalı. Endüstriyel Mutfak Servisi Çok sayıda çalışanınız varsa, en yüksek çamaşır makinesini satın almalısınız. Evlerde çamaşır makinesi kapasitesi maksimum 10 kilogram olarak üretilmektedir. Endüstriyel çamaşır makinesi en az 20 kg üretilmektedir. Kaç program, enerji tüketimi, durulama ve kurutma gibi birçok nokta önemlidir. Bir seferde çok fazla çamaşır yıkama kapasitesi yüksek yıkama gücüne sahiptir. Birçok firma endüstriyel bir çamaşır makinesine sahiptir. En uygun olanı araştırmanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyatlar şirkete ve taşıdığı özelliklere göre değişmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here