Gezerek doyamayacağınız, her defasında hayranlık duyacağınız,farklı güzelliklerini keşfedeceğiniz Antalya dünyanın en gözde şehridir.

Ülkemizin tatil başkenti olan Antalya güzelliklerini misafirlere sunarak her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Havası, doğa güzellikleri, tarihi yerleri, antik kentleri, müzeleri ve plajları ile sizlere hayranlık duyduracak Dünyanın en özel şehirlerindendir. Her bütçeye uygun ekonomik seçenekler sunan konaklama yerleri ile de göz önündedir. Ayrıca yüzyıllar boyunca kültür ve ticaretinde merkezi olan antalya transfer planlaması ve düzeniyle diğer ülkelerden üst düzeydedir.Kelimelere sığdıramadığımız olağanüstü güzelliklere sahip olan Antalya’da pek çok gezilecek yerler vardır.Bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz.

Antalya’ nın Antik Kentleri ve Yapıları; Antalya’ da yapacağınız gezilerde vazgeçilmeziniz olacak antik kentleri vardır.Aspendos Tiyatrosu,Myra Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Perge Antik Kenti,Side Apollon Tapınağı,Side Antik Kenti, Side Antik TiyatrosuSimena Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Arykanda Antik Kenti, Hadrian Kapısı, Antiphellos Antik Kenti Antalya’ da görmenizi önerdiğimiz en çok ziyaret edilen yerler arasındadır.

Mağaralar; Binlerce kişinin her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelerek ziyaret ettikleri ilgi odağı yüksek magaraları gezicek yerler antalya havalimanı transfer listenize severek ekleyebilirsiniz.Özellikle bu mağaralar arasında, Kocain Mağarası, Karain mağarası, Suluin Mağarası, Sırtlanını Mağarası ve Beldibi Mağarasını gezebilirsiniz.

Plajlar; Tertemiz çakıl taşları, pırıl pırıl denizi,duş ve soyunma kabinleri ile 360 km uzunluğundaki sahile sahip dünya çapında ün almış Antalya Plajlarını keşfetmek tatilinize ayrıcalık katacıktır.Antalya’ da görmenizi tavsiye ettiğimiz plajlar arasında, Lara Plajı, Konyaaltı Plajı, Kleopatra Plajı, Kaputaş Plajı, Ulaş Plajı, Phaselis Plajları vardır.

Antalya beldeleri ve ilçeleri ile de pek çok gezeceğiniz yerleri barındırıyor.Antalya’nin gezmenizi ve mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz birbirinde güzel yerleri arasında Alanya; Manavgat, Kemer, Adrasan, Olimpos, Side ve Kaş ilçeleri de vardır.

Antalya’ nın gözde yerlerinin arasında ismini en çok telaffuz ettiğimiz, tertemiz denizi, bol oksijeni, doğa güzellikleri ile tercih edilen en güzel yerlerinde biri de Olympos’ dur.Pansiyonlarda konaklama ve ağaç evler seçeneklerini size bırakan Olympus; Son zamanlarda özellikle gençlerin önemli mekanlarından olmuştur. Huzur ve rahatınız için size önerebileceğimiz en özel yerlerdendir.

Yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakan, masmavi denizi, sakin ve huzurlu bir otamı ile ormanları ile temiz havaya sahip olan Adrasan, antalya vip transfer doğallığıyla keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak olacak turizm cennetinin ayrı ve özel yerlerinden biridir.Yüksek standartları ve turizm mekanları ile tatilcilerin beklentilerini karşılayan güzel bir doğa mekanıdır.

Manavgat, Side, Alanya, Kemer gibi ilçeleri ile ün kazanmış Antalya eşsiz plajları, tarihi, ve denizi ile siz değerli turistlerimize vazgeçemeyeceğiniz tatil imkanları sunmaktadır.Güneşi ve deniziyle olduğu kadar, sizlere sıcaklıklarıyla ve samimi duygularıyla yaklaşan halkıyla da bırakamayacağınız dostluklarda sunmaktadır.Bizler için en önemli şey olan turistlerimizin memnuniyeti her şey den önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here